Additional information
| Weight | 180 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 1.2 cm |
| Pages | 206 |
| Author(s) | Frants Fanon |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780241396667 |
| Weight | 180 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 1.2 cm |
| Pages | 206 |
| Author(s) | Frants Fanon |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780241396667 |
Reviews
There are no reviews yet.