Additional information
| Weight | 287 g |
|---|---|
| Dimensions | 23.3 × 15.7 × 1 cm |
| Pages | 176 |
| Author(s) | Eva Golinger |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2008 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788189833619 |
௹195.00

| Weight | 287 g |
|---|---|
| Dimensions | 23.3 × 15.7 × 1 cm |
| Pages | 176 |
| Author(s) | Eva Golinger |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2008 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788189833619 |
Reviews
There are no reviews yet.