Additional information
| Weight | 630 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15.7 × 3.5 cm |
| Pages | 476 |
| Author(s) | Isabel Wilkerson |
| Publisher | Penguin books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9780240000000 |
| Weight | 630 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15.7 × 3.5 cm |
| Pages | 476 |
| Author(s) | Isabel Wilkerson |
| Publisher | Penguin books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9780240000000 |
Reviews
There are no reviews yet.