Additional information
| Weight | 330 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 14.2 × 1.4 cm |
| Pages | 206 |
| Author(s) | Philip S Foner |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2014 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350021323 |
| Weight | 330 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 14.2 × 1.4 cm |
| Pages | 206 |
| Author(s) | Philip S Foner |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2014 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350021323 |
Reviews
There are no reviews yet.