Additional information
| Weight | 142 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.7 cm |
| Pages | 127 |
| Author(s) | Karl Marx |
| Publisher | Rahul Foundation |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2013 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788187728832 |
| Weight | 142 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 0.7 cm |
| Pages | 127 |
| Author(s) | Karl Marx |
| Publisher | Rahul Foundation |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2013 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788187728832 |
Reviews
There are no reviews yet.