Additional information
| Weight | 95 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.8 × 0.2 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Jothirao Phule |
| Publisher | Critical Quest |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789383657469 |
| Weight | 95 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.8 × 0.2 cm |
| Pages | 80 |
| Author(s) | Jothirao Phule |
| Publisher | Critical Quest |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789383657469 |
Reviews
There are no reviews yet.