Additional information
| Weight | 377 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 12.7 × 3 cm |
| Pages | 492 |
| Author(s) | Edward W Said |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 1994 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780099967507 |
| Weight | 377 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 12.7 × 3 cm |
| Pages | 492 |
| Author(s) | Edward W Said |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 1994 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780099967507 |
Reviews
There are no reviews yet.