Additional information
| Weight | 296 g |
|---|---|
| Dimensions | 23.7 × 16 × 0.9 cm |
| Pages | 178 |
| Author(s) | Eduardo Galeano |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788189833701 |
| Weight | 296 g |
|---|---|
| Dimensions | 23.7 × 16 × 0.9 cm |
| Pages | 178 |
| Author(s) | Eduardo Galeano |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788189833701 |
Reviews
There are no reviews yet.