Additional information
| Weight | 256 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 2 cm |
| Pages | 300 |
| Author(s) | Arun kumar |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| Weight | 256 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 2 cm |
| Pages | 300 |
| Author(s) | Arun kumar |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.