Additional information
| Weight | 488 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 14.5 × 2.5 cm |
| Pages | 327 |
| Author(s) | Madiha R Tahir |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9789380118031 |
| Weight | 488 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 14.5 × 2.5 cm |
| Pages | 327 |
| Author(s) | Madiha R Tahir |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9789380118031 |
Reviews
There are no reviews yet.