Additional information
| Weight | 220 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 13 × 1.8 cm |
| Pages | 228 |
| Author(s) | Essar Batool |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789384757663 |
| Weight | 220 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 13 × 1.8 cm |
| Pages | 228 |
| Author(s) | Essar Batool |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789384757663 |
Reviews
There are no reviews yet.