Additional information
| Weight | 418 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.5 × 3 cm |
| Pages | 492 |
| Author(s) | Sainath P |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780140259841 |
| Weight | 418 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.5 × 3 cm |
| Pages | 492 |
| Author(s) | Sainath P |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780140259841 |
Reviews
There are no reviews yet.