Additional information
| Weight | 312 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 1.5 cm |
| Pages | 245 |
| Author(s) | Jairus Banaji (Ed) |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789383968121 |
| Weight | 312 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 1.5 cm |
| Pages | 245 |
| Author(s) | Jairus Banaji (Ed) |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789383968121 |
Reviews
There are no reviews yet.