Additional information
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 23.8 × 16 × 0.8 cm |
| Pages | 150 |
| Author(s) | Dave Renton |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2007 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788189833329 |
| Weight | 260 g |
|---|---|
| Dimensions | 23.8 × 16 × 0.8 cm |
| Pages | 150 |
| Author(s) | Dave Renton |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2007 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788189833329 |
Reviews
There are no reviews yet.