Additional information
| Weight | 148 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.2 × 13.8 × 0.8 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Mao Tse Tung |
| Publisher | Rahul Foundation |
| Language | English |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9788190631099 |
| Weight | 148 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.2 × 13.8 × 0.8 cm |
| Pages | 128 |
| Author(s) | Mao Tse Tung |
| Publisher | Rahul Foundation |
| Language | English |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9788190631099 |
Reviews
There are no reviews yet.