Additional information
| Weight | 445 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 13 × 2.5 cm |
| Pages | 440 |
| Author(s) | J Devika, Meera K R |
| Publisher | Penguin India |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780143424697 |
| Weight | 445 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 13 × 2.5 cm |
| Pages | 440 |
| Author(s) | J Devika, Meera K R |
| Publisher | Penguin India |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780143424697 |
Reviews
There are no reviews yet.