Additional information
| Weight | 235 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 1.8 cm |
| Pages | 302 |
| Author(s) | Noam Chomsky |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2004 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780141015057 |
| Weight | 235 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 1.8 cm |
| Pages | 302 |
| Author(s) | Noam Chomsky |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2004 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780141015057 |
Reviews
There are no reviews yet.