Additional information
| Weight | 492 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.8 × 2.6 cm |
| Pages | 442 |
| Author(s) | Mohibbul Hasan |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | Seventh |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788187879589 |
| Weight | 492 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.8 × 2.6 cm |
| Pages | 442 |
| Author(s) | Mohibbul Hasan |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | Seventh |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788187879589 |
Reviews
There are no reviews yet.