Additional information
| Weight | 295 g |
|---|---|
| Dimensions | 20.3 × 13.3 × 1.6 cm |
| Pages | 280 |
| Author(s) | Harry Magdoff |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350020081 |
| Weight | 295 g |
|---|---|
| Dimensions | 20.3 × 13.3 × 1.6 cm |
| Pages | 280 |
| Author(s) | Harry Magdoff |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350020081 |
Reviews
There are no reviews yet.