Additional information
| Weight | 340 g |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 13.4 × 2 cm |
| Pages | 264 |
| Author(s) | Leon Trotsky |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350021842 |
| Weight | 340 g |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 13.4 × 2 cm |
| Pages | 264 |
| Author(s) | Leon Trotsky |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350021842 |
Reviews
There are no reviews yet.