Additional information
| Weight | 420 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.3 × 14.3 × 2.5 cm |
| Pages | 282 |
| Author(s) | Arun kumar |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 978067000000 |
| Weight | 420 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.3 × 14.3 × 2.5 cm |
| Pages | 282 |
| Author(s) | Arun kumar |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 978067000000 |
Reviews
There are no reviews yet.