Additional information
| Weight | 283 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 1.5 cm |
| Pages | 199 |
| Author(s) | Pratap Chatterjee |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2006 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788185862242 |
| Weight | 283 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 1.5 cm |
| Pages | 199 |
| Author(s) | Pratap Chatterjee |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2006 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788185862242 |
Reviews
There are no reviews yet.