Additional information
| Weight | 295 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 1.5 cm |
| Pages | 191 |
| Author(s) | Bhagat Singh |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Forteenth |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788187496625 |
| Weight | 295 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 1.5 cm |
| Pages | 191 |
| Author(s) | Bhagat Singh |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Forteenth |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788187496625 |
Reviews
There are no reviews yet.