Additional information
| Weight | 220 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 13 × 1.7 cm |
| Pages | 266 |
| Author(s) | Badri Narayan |
| Publisher | Penguin India |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780140000000 |
| Weight | 220 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 13 × 1.7 cm |
| Pages | 266 |
| Author(s) | Badri Narayan |
| Publisher | Penguin India |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780140000000 |
Reviews
There are no reviews yet.