Additional information
| Weight | 610 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.3 × 14 × 4 cm |
| Pages | 450 |
| Author(s) | Panneerselvan A S |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9780670082940 |
| Weight | 610 g |
|---|---|
| Dimensions | 22.3 × 14 × 4 cm |
| Pages | 450 |
| Author(s) | Panneerselvan A S |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 9780670082940 |
Reviews
There are no reviews yet.