Additional information
| Weight | 565 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 14.7 × 2.3 cm |
| Pages | 424 |
| Author(s) | Grover Furr |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2013 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350022504 |
| Weight | 565 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 14.7 × 2.3 cm |
| Pages | 424 |
| Author(s) | Grover Furr |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2013 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350022504 |
Reviews
There are no reviews yet.