Additional information
| Weight | 230 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.2 cm |
| Pages | 172 |
| Author(s) | Palmiro Togliatti |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350026946 |
| Weight | 230 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1.2 cm |
| Pages | 172 |
| Author(s) | Palmiro Togliatti |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350026946 |
Reviews
There are no reviews yet.