Additional information
| Weight | 901 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 14 × 2.3 cm |
| Author(s) | Ernest Mandel |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2024 |
| Volume | 2 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788189833466 |
| Weight | 901 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 14 × 2.3 cm |
| Author(s) | Ernest Mandel |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2024 |
| Volume | 2 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788189833466 |
Reviews
There are no reviews yet.