Additional information
| Weight | 421 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 2 cm |
| Pages | 293 |
| Author(s) | Satyendra More |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194077800 |
| Weight | 421 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 2 cm |
| Pages | 293 |
| Author(s) | Satyendra More |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194077800 |
Reviews
There are no reviews yet.