Additional information
| Weight | 207 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 177 |
| Author(s) | Manikumar K A |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380118512 |
௹275.00
| Weight | 207 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 1 cm |
| Pages | 177 |
| Author(s) | Manikumar K A |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380118512 |
Reviews
There are no reviews yet.