Additional information
| Weight | 312 g |
|---|---|
| Dimensions | 23.8 × 15.7 × 1.2 cm |
| Pages | 192 |
| Author(s) | John Bellamy Foster |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2006 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350023426 |
| Weight | 312 g |
|---|---|
| Dimensions | 23.8 × 15.7 × 1.2 cm |
| Pages | 192 |
| Author(s) | John Bellamy Foster |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2006 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350023426 |
Reviews
There are no reviews yet.