Additional information
| Weight | 154 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 0.7 cm |
| Pages | 136 |
| Author(s) | Mao Tse Tung |
| Publisher | Rahul Foundation |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788190633055 |
| Weight | 154 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13.5 × 0.7 cm |
| Pages | 136 |
| Author(s) | Mao Tse Tung |
| Publisher | Rahul Foundation |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788190633055 |
Reviews
There are no reviews yet.