Additional information
| Weight | 132 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11.2 × 1.3 cm |
| Pages | 216 |
| Author(s) | Ilan pape, Noam Chomsky |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780241973523 |
| Weight | 132 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11.2 × 1.3 cm |
| Pages | 216 |
| Author(s) | Ilan pape, Noam Chomsky |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780241973523 |
Reviews
There are no reviews yet.