Additional information
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 2 cm |
| Pages | 317 |
| Author(s) | Eduardo Galeano |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788188789665 |
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 2 cm |
| Pages | 317 |
| Author(s) | Eduardo Galeano |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Third |
| Year of Publication | 2016 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788188789665 |
Reviews
There are no reviews yet.