Additional information
| Weight | 490 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 2.5 cm |
| Pages | 428 |
| Author(s) | Qurratulain Hyder |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Sixth |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789385606007 |
| Weight | 490 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 2.5 cm |
| Pages | 428 |
| Author(s) | Qurratulain Hyder |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Sixth |
| Year of Publication | 2022 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789385606007 |
Reviews
There are no reviews yet.