Additional information
| Weight | 450 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 12.9 × 1 cm |
| Pages | 500 |
| Author(s) | Yuval Noah Harari |
| Publisher | Penguin books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780099590088 |
| Weight | 450 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 12.9 × 1 cm |
| Pages | 500 |
| Author(s) | Yuval Noah Harari |
| Publisher | Penguin books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780099590088 |
Reviews
There are no reviews yet.