Additional information
| Weight | 594 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.7 × 3.2 cm |
| Pages | 516 |
| Author(s) | Antonio Gramsci |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350023631 |
| Weight | 594 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 13.7 × 3.2 cm |
| Pages | 516 |
| Author(s) | Antonio Gramsci |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350023631 |
Reviews
There are no reviews yet.