Additional information
| Weight | 210 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 1.8 cm |
| Pages | 260 |
| Author(s) | Schumacher E F |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2011 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780099225614 |
| Weight | 210 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.7 × 13 × 1.8 cm |
| Pages | 260 |
| Author(s) | Schumacher E F |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2011 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780099225614 |
Reviews
There are no reviews yet.