Additional information
| Weight | 131 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 1 cm |
| Pages | 101 |
| Author(s) | Eve Ensler |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380118680 |
| Weight | 131 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 1 cm |
| Pages | 101 |
| Author(s) | Eve Ensler |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2018 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380118680 |
Reviews
There are no reviews yet.