Additional information
| Weight | 566 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 13 × 3.7 cm |
| Pages | 365 |
| Author(s) | Salman Khurshid |
| Publisher | Penguin books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 978067096145 |
| Weight | 566 g |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 13 × 3.7 cm |
| Pages | 365 |
| Author(s) | Salman Khurshid |
| Publisher | Penguin books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2021 |
| Format | Hardcover |
| ISBN | 978067096145 |
Reviews
There are no reviews yet.