Additional information
| Weight | 176 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 14 × 1 cm |
| Pages | 144 |
| Author(s) | Na Malathi |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350026229 |
| Weight | 176 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.7 × 14 × 1 cm |
| Pages | 144 |
| Author(s) | Na Malathi |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789350026229 |
Reviews
There are no reviews yet.