Additional information
| Weight | 527 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 3 cm |
| Pages | 463 |
| Author(s) | John Reed |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380118604 |
| Weight | 527 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14 × 3 cm |
| Pages | 463 |
| Author(s) | John Reed |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2017 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380118604 |
Reviews
There are no reviews yet.