Additional information
| Weight | 189 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 1 cm |
| Pages | 153 |
| Author(s) | Vijay Prashad |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788193466629 |
| Weight | 189 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 1 cm |
| Pages | 153 |
| Author(s) | Vijay Prashad |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2019 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788193466629 |
Reviews
There are no reviews yet.