Additional information
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 17.2 × 11 × 1 cm |
| Pages | 164 |
| Author(s) | Khushwanth singh |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2003 |
| Format | Paperback |
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 17.2 × 11 × 1 cm |
| Pages | 164 |
| Author(s) | Khushwanth singh |
| Publisher | Penguin |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2003 |
| Format | Paperback |
Reviews
There are no reviews yet.