Additional information
| Weight | 425 g |
|---|---|
| Dimensions | 20.3 × 13.2 × 2.4 cm |
| Pages | 392 |
| Author(s) | Michel Foucault |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2010 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780394713403 |
| Weight | 425 g |
|---|---|
| Dimensions | 20.3 × 13.2 × 2.4 cm |
| Pages | 392 |
| Author(s) | Michel Foucault |
| Publisher | Aakar Books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2010 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780394713403 |
Reviews
There are no reviews yet.