Additional information
| Weight | 72 g |
|---|---|
| Dimensions | 17.7 × 11 × 3 cm |
| Pages | 100 |
| Author(s) | Ernest Hemingway |
| Publisher | Penguin books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2024 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 978009990840 |
| Weight | 72 g |
|---|---|
| Dimensions | 17.7 × 11 × 3 cm |
| Pages | 100 |
| Author(s) | Ernest Hemingway |
| Publisher | Penguin books |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2024 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 978009990840 |
Reviews
There are no reviews yet.