Additional information
| Weight | 85 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.8 × 0.3 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | J J Rousseau |
| Publisher | Critical Quest |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789383657131 |
| Weight | 85 g |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 13.8 × 0.3 cm |
| Pages | 64 |
| Author(s) | J J Rousseau |
| Publisher | Critical Quest |
| Language | English |
| Edition | First |
| Year of Publication | 2015 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789383657131 |
Reviews
There are no reviews yet.