Additional information
| Weight | 773 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 3.5 cm |
| Pages | 547 |
| Author(s) | Noorani A G |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Fifth |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194077879 |
| Weight | 773 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 3.5 cm |
| Pages | 547 |
| Author(s) | Noorani A G |
| Publisher | Left World |
| Language | English |
| Edition | Fifth |
| Year of Publication | 2020 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9788194077879 |
Reviews
There are no reviews yet.