Additional information
| Weight | 15 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 0.1 cm |
| Pages | 16 |
| Author(s) | Thanthai Periyar |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380971230 |
| Weight | 15 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 0.1 cm |
| Pages | 16 |
| Author(s) | Thanthai Periyar |
| Publisher | Dravidar Kazhagam |
| Language | English |
| Edition | Second |
| Year of Publication | 2012 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9789380971230 |
Reviews
There are no reviews yet.