Additional information
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13.1 × 1.7 cm |
| Pages | 256 |
| Author(s) | F Fanon |
| Publisher | Penguin Modern Classic |
| Language | English |
| Edition | Sixth |
| Year of Publication | 2001 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780141186542 |
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13.1 × 1.7 cm |
| Pages | 256 |
| Author(s) | F Fanon |
| Publisher | Penguin Modern Classic |
| Language | English |
| Edition | Sixth |
| Year of Publication | 2001 |
| Format | Paperback |
| ISBN | 9780141186542 |
Reviews
There are no reviews yet.